EGES MÜHENDİSLİK

Hakkımızda

Suyun hayat bulduğu her yerde biz varız; diyerek çıktığımız bu yolda Eges Mühendislik , kuruluşundan itibaren su şartlandırma sistemlerinde uzman mühendis kadrosuyla, Terfi Merkezleri , Dalgıç Pompa Tesisleri , Manevra Odaları, İçmesuyu İletim Hatları ve Anahtar Teslim Villa Projeleri gibi çok çeşitlilik gösteren günün teknolojisi gereği müşterinin isteklerine profesyonel ve doğru sonuçlar çıkarmak.

Bu alanda Eges Mühendislik , müşterilerine anahtar-teslimi çözümler sunmaktadır. Eges Mühendisliğin müşteri yelpazesi en küçük su şartlandırma tesisinden , Büyük Terfi Merkezlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. EGES Mühendislik , uzun yıllara dayalı bilgi birikimini uygulamalarına yansıtmasının mutluluğunu yaşamaktadır.

EGES MÜHENDİSLİK

Suyun Hayat Bulduğu Yerde Biz Varız

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizin lider firması olmak.
Misyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlar, mevcut en iyi seçimler ve azami derecede bir kolaylık sunmak için çalışıyoruz.

EGES MÜHENDİSLİK

HİZMETLERİMİZ

Alt Yapı Projeleri

Anahtar Teslim Villa

WHO WE ARE

Our Company Sees a World without Waste

We have been destroying the forests for whatever reasons for many years. Forests that work much like our lungs It is a long established fact that a reader.
Development
Web Designer 90%
Design
Web Designer 80%
Marketing
Web Designer 70%