Alt Yapı Projeleri

Suyun hayat bulduğu her yerde biz varız; diyerek çıktığımız bu yolda Eges Mühendislik , kuruluşundan itibaren su şartlandırma sistemlerinde uzman mühendis kadrosuyla , GES Projeleri,Terfi Merkezleri , Dalgıç Pompa Tesisleri , Manevra Odaları, İçmesuyu İletim Hatları ve Anahtar Teslim Villa Projeleri gibi çok çeşitlilik gösteren günün teknolojisi gereği müşterinin isteklerine profesyonel ve doğru sonuçlar çıkarmak

EGES MÜHENDİSLİK

Alt Yapı Projeleri Çalışma Alanları

Terfi Merkezleri

Dalgıç Pompa Tesisleri

Manevra Odaları

İçmesuyu İletim Hatları

EGES MÜHENDİSLİK

Off Grid İş Yapım Aşamaları

Saha Keşifi

Saha Keşifi

Keşif sırasında çevresel gölgelenme faktörleri , yön incelemesi ve alt yapı hesapları gibi veriler incelenir Sahada proje uygulamaya geçmeden önce kurulacak sistemin daha hesaplı ve sağlam olması için gereken keşif yapılır.
Sistem Tasarımı

Sistem Tasarımı

Tasarımı Saha keşfinde alınan ölçümler ve bilgiler dahilinde, sistem için gerekli olan elektrik, mekanik projeleri ile yerleşim planı hazırlanır.
Lojistik & Nakliye

Lojistik & Nakliye

Tüm ürünler fabrikadan Kara taşımacılığına uygun olarak ambalajlanmış olarak teslim edilip montaj yerine ulaştırılması için plan ve program yapılır.
Taşıyıcı Sistem Montajı

Taşıyıcı Sistem Montajı

Panel alt kontrüskiyon taşıyıcı sisteminin, alanın deprem yükü, kar yükü, rüzgar gibi çevresel verileri baz alındıktan sonra projede belirtilen şartlara uygun olarak yön, açı ve yerleşim verilerine göre montajı yapılır. Taşıyıcı konstrüksiyon üzerindeki güneş panellerinin tasarımında ek ağırlıklar, zeminin mevcut yapısı dikkate alınır.
Panel Montajı

Panel Montajı

Yapılan tasarıma uygun panel kurulumu, panellere zarar vermeden, en optimum zamanda ve gerekli güvenlik önlemlerini içeren doğru elektriksel bağlantılar ile kurulum, tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
Inverter - Akü Montajı

Inverter - Akü Montajı

İnverterlerin sistem tasarımı esnasında uygun görülen yerlere montajı yapıldıktan sonra, panel - inverter ve akü arası kablolamalar yapılır.
Sistem Devreye Alma

Sistem Devreye Alma

İnverter ve akü grubunun işlemleri standartlara uygun olarak arıza riskini en aza indirecek tasarım kullanılarak yapılır.