Üst Yapı Projeleri

Anahtar teslim inşaat, projesi olan ya da projesi tarafımızdan yapılan herhangi bir yapının, temel dahil, oturulacak hale gelinceye kadarki inşaatıdır. Anahtar teslim inşaat, adında anlaşılacağı üzere en başından en sonuna kadar tüm işlerin firmamız tarafından tamamlanıp, mülk sahibine anahtarların teslimatına kadar geçen tüm süreci kapsamaktadır. Evin, Dükkanın, işhanının ya da binanın sahibi için tek yapılması gereken anahtarları teslim almaktır. Anahtar teslim inşaat süreci ile hayalinizdeki projeyi rahatça hayata geçirmeniz mümkün.

Firmamız inşaat yönetimi, üretim, kalite kontrol, projelendirme ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı servis vermekte olup, uzman kadro ve makine parkına sahiptir. Betonarme, ahşap, ağır çelik, hafif çelik yapı sistemleri dahilinde tüm yapıları organize ve inşaa edebilecek tüm efektif ve yetkinliğe sahiptir.

EGES MÜHENDİSLİK

Üst Yapı Proje Hizmetlerimiz

Anahtar Teslim Villa

Şebekeden bağımsız olduğundan istenen her lokasyonda elektrik üretimi ve depolanma sağlanır.

Kesintisiz Enerji

Şebekeden bağımsız olduğu için elektrik kesintilerinden etkilenmeden sürekli ve kesintisiz elektrik akışı sağlar.

İzine Gerek Yok

Kurulum için on-grid sistemlerde olduğu gibi ilgili elektrik dağıtım firmasından izin alınmasına gerek yoktur.

Sabit Maliyet

Kurulum sırasında sabitlenen ilk yatırım maliyeti yıllar içerisinde yaşanan elektrik fiyat artışlarından etkilenmez.

EGES MÜHENDİSLİK

Off Grid İş Yapım Aşamaları

Saha Keşifi

Saha Keşifi

Keşif sırasında çevresel gölgelenme faktörleri , yön incelemesi ve alt yapı hesapları gibi veriler incelenir Sahada proje uygulamaya geçmeden önce kurulacak sistemin daha hesaplı ve sağlam olması için gereken keşif yapılır.
Sistem Tasarımı

Sistem Tasarımı

Tasarımı Saha keşfinde alınan ölçümler ve bilgiler dahilinde, sistem için gerekli olan elektrik, mekanik projeleri ile yerleşim planı hazırlanır.
Lojistik & Nakliye

Lojistik & Nakliye

Tüm ürünler fabrikadan Kara taşımacılığına uygun olarak ambalajlanmış olarak teslim edilip montaj yerine ulaştırılması için plan ve program yapılır.
Taşıyıcı Sistem Montajı

Taşıyıcı Sistem Montajı

Panel alt kontrüskiyon taşıyıcı sisteminin, alanın deprem yükü, kar yükü, rüzgar gibi çevresel verileri baz alındıktan sonra projede belirtilen şartlara uygun olarak yön, açı ve yerleşim verilerine göre montajı yapılır. Taşıyıcı konstrüksiyon üzerindeki güneş panellerinin tasarımında ek ağırlıklar, zeminin mevcut yapısı dikkate alınır.
Panel Montajı

Panel Montajı

Yapılan tasarıma uygun panel kurulumu, panellere zarar vermeden, en optimum zamanda ve gerekli güvenlik önlemlerini içeren doğru elektriksel bağlantılar ile kurulum, tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
Inverter - Akü Montajı

Inverter - Akü Montajı

İnverterlerin sistem tasarımı esnasında uygun görülen yerlere montajı yapıldıktan sonra, panel - inverter ve akü arası kablolamalar yapılır.
Sistem Devreye Alma

Sistem Devreye Alma

İnverter ve akü grubunun işlemleri standartlara uygun olarak arıza riskini en aza indirecek tasarım kullanılarak yapılır.